Hvězdárna v Úpici, U Lipek 160, 542 32 Úpice
tel:  499 882 289
e-mail:  hvezdarna@obsupice.cz
Poloha:  N50°30'27,5", E16°00'44"
  | Hlavní stránka | Program | Vstupné | Vyhledávání | Download | | Staré stránky | BLIND FRIENDLY |

  Webkamera
(c) Rudolf

  Slunce aktuálně

  Geomg aktivita

  Polární záře

  Rubriky
Akce 2004
Akce 2005
Akce 2006
Akce 2007
Akce 2008
Akce 2009
Akce 2010
Akce 2011
Astronomická Společnost
Hvězdné objekty
Informace
Meteorologie
Meziplanetární hmota
Pozorování
Program
Seismo
Slunce
Solar Data

Observatory UpiceJubilejní 40. ročník tradičního mezioborového semináře
Člověk ve svém pozemském a kosmickém prostředí
pořádaný

Hvězdárnou v Úpici,

Českou bioklimatologickou společností, Českou astronomickou společností, Komisí pro otázky životního prostředí AV ČR, Českou astronomickou společností, Českou bioklimatologickou společností, Českou lékařskou společností J.E.Purkyně - Spolkem lékařů v Trutnově, Jednotou českých matematiků a fyziků a Sdružením pro podporu astronomických pozorování
se koná

21. – 23. května 2019 v hotelu Rozkoš v České Skalici nedaleko Náchoda
    Seminář proběhne na břehu přehradní nádrže Rozkoš, nedaleko České Skalice v hotelu Rozkoš. Ubytování bude zajištěno přímo v hotelu. Hotel Rozkoš se nachází v překrásném prostředí podhůří Krkonoš u přehradní nádrže Rozkoš, obklopen mnoha kulturními, historickými i přírodními zajímavostmi. Hotel je pokryt signálem wifi a poskytuje příjemné vyžití nejen ubytovací, ale i gastronomické a relaxační. K dispozici jsou 2-3-4 lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením. Možnost venkovního posezení, grilu, opékání a vstřícnost i flexibilta personálu bude zárukou nejen vědeckého, ale i společenského vyžití. Seminář se koná ve spolupráci s Českou bioklimatologickou společností, Českou astronomickou společností, Komisí pro otázky životního prostředí AV ČR,Českou astronomickou společností, Českou lékařskou společností J.E.Purkyně - Spolkem lékařů v Trutnově, Jednotou českých matematiků a fyziků a Sdružením pro podporu astronomických pozorování a bude tentokrát věnován památce 1. ředitele úpické hvězdárny pana Vladimíra Mlejnka.


    Závaznou přihlášku, prosím, zašlete do 31. ledna 2019 na emailovou adresu: mullerova@obsupice.cz nebo písemně na adresu: Hvězdárna v Úpici, U Lipek 160, 542 32 Úpice, případně elektronicky. Případně je možno využít editovatelnou "papírovou" verzi přihlášky ve formátu Word.Vzhledem k nutnosti závazné rezervace v hotelu považujeme tímto Vaši přihlášku za závaznou.

    Současně s přihláškou referátu zašlete, prosím, abstrakt v českém jazyce. Pro prezentaci bude k dispozici: velkoplošná projekce, počítač s možností vstupu dat pouze přes CD/DVD a flash disk, s možností použití software Word, Excel, PowerPoint, Irfan, Acrobat Reader, Windows Media Player.

    Sborníky ze starších ročníků (2006 - 2017, sborník 2018 se připravuje) naleznete v archivu České bioklimatologické společnosti.

ing. Marcel Bělík
ředitel Hvězdárny v Úpici


  Kde nás najdete

Zvětšit mapu

  Seismogram Úpice (UTC)

  Slunce Ha,Ca,Wl,ZaHa
ha ca
wl zaha

  Meteory-radar
Meteory pozorovné radarem

  ATM + GEOM
Atmosferiky
Šumy 32
Geomagnetika
Radon
Vysvětlení

  Počasí v Úpici (CHMI)

  Spřízněné stránky

продажа кофе в зернах

Tento web byl vytvořen díky redakčnímu systému PHPRs